The CEO Buys In (1)

V tejto stávke pôjde o všetko… a o srdcia.

519vCxkCMEL._SX332_BO1,204,203,200_

Názov: The CEO Buys In

Autor: Nancy Herkness

Rok vydania v originálnom jazyku: 2015

Žáner: romance, contemporary, adult

Séria: Wager of Hearts

Diel: 1.

“We were gambling with the most important of our possessions: our hearts.”

Nathan Trainor vlastník veľkej spoločnosti a tiež milionár má všetko, čo by si niekto mohol priať. Až na ženu, ktorá by ho milovala pre viac ako pre jeho peniaze. A to mu neskutočne vadí. Jednej noci sa nešťastný ocitne v exkluzívnom klube, kde sa stretne s dvomi ďalšími slobodnými milionármi. Spolu uzavrú dohodu – musia si nájsť ženy, ktoré v nich budú vidieť viac ako ich bohatstvo.

Chloe Russell je chytrá, mladá náhradníčka putujúca z jednej spoločnosti do druhej, snažiaca sa našetriť peniaze aby sa mohla naďalej starať o svoju babičku. Keď sa v Trainor Electronics rozšíri chrípka, Chloe sa zrazu nájde pred dverami Nathana Trainora, ako jeho dočasná sekretárka. Keď sám Nathan ochorie, je nútená pracovať z jeho domova a čoskoro si obaja uvedomujú, že to čo je medzi nimi môže byť i niečo viac…

Nathan je úžasná postava. Zastupuje skupinu mužov, ktorých už nie je veľa. Chce si nájsť dievča, ktoré ho bude naozaj milovať, ktoré s ním nebude pre peniaze, chce zažiť pravú lásku, usadiť sa kým je mladý. Nezaujímajú ho len krátke nočné ehm.. záležitosti, on chce viac. Je to ten pravý chlap, ktorý sa chce viazať.

Je úprimný, výška jeho bankového účtu nijako nezmenila jeho správanie sa k druhým, neurobila z neho namysleného hňupa, ako by mnohí možno čakali.

Je to ambiciózny mladý muž, no najviac ma na ňom priťahovalo to, že sa nestal milionárom, lebo zdedil veľký majetok, on sa tam kde teraz je prepracoval sám. Jeho spoločnosť založil na základe svojich schopností a svojej dôvtipnosti a myslím, že práve toto je na ňom najatraktívnejšie. No tak, sexy, bohatý a k tomu milujúci a inteligentný?

Tiež sa mi veľmi páčila postava Chloe.. Veľa pracuje a snaží sa uspokojovať zamestnávateľa svojou prácou aby mohla dostať pridané a zaplatiť náklady, ktoré si vyžaduje jej starká. Chce len aby ostala bývať s ňou a nešla do domovu dôchodcov.

Práve ona si veľmi uvedomuje hodnotu peňazí a ich potrebu, no i tak má problém prijať od Nathana drahé darčeky, nechce mu dovoliť utrácať za ňu veľa peňazí. Milujem dievčatá, čo sa len tak nehádžu za bohatým mužom a Chloe je naozaj jedným z nich.

Je veľmi múdra. Spoločnosti sa o ňu bijú a tiež sa mi páčilo ako pomáhala Nathanovi nabrať stratenú odvahu niečo tvoriť, znova sa pustiť do ozajstnej práce, pomôcť pri výskume, vylepšiť nápad, ktorý on sám kedysi navrhol. Ona mu dodávala odvahu a i keď sa mi niekedy zdalo, že na to ako krátko sa poznajú sa mu až príliš stará do života, väčšinou mala pravdu.

“You have a key project floundering, and you’re the person best qualified to rescue it.”

Páčil sa mi nápad stávky o nájdenie si ženy, ktorá ich bude naozaj milovať. Bola to stávka o ich srdcia, možno o ich šťastie… Dodalo to knihe skvelý podtón, skrytú podstatu.

Autorka ma svojim štýlom rozhodne nesklamala, nemala som žiaden problém vžiť sa do knihy, do deja, do postáv. Milovala som prechody pohľadov i keď to bolo písané v tretej osobe a nedorozumenia, erotické scény, či zápletka boli prijateľné. Veľmi prijateľné. Samozrejme nechýbala ani láska a opisy ako tieto sú stále veľmi obľúbené, they never get old.

“But it was his eyes that knocked her sideways. Their gray depths held brilliant intelligence, banked desire, and a focus that was entirely on her.”

Milovala som túto knihu a tak moje hodnotenie bude 9,1/10.

Evi

 

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.