Čo nás čaká v septembri 2016

Čo nás čaká v septembri? Samozrejme, nástup do školy. Ale to autorom po celom svete nevadí, a tak v septembri vychádzajú aj nové diely obľúbených sérii ako Trón zo skla- už 5. diel! A vychádza aj 0.6 – prequelový- diel Labyrintu.

Od autorky Kendare Blake, ktorá sa preslávila Annou krví oděnou, vychádza nová séria “about three sisters who must fight to the death to become queen”, čo má taký nádych Hier o Tróny, ale nie v zlom. Prvý diel sa volá Three Dark Crowns.

No a v našich vydavateľstvách (čo je nové rozšírenie, doteraz sme sa tomuto nevenovali) samozrejme čakáme na nového Harryho Pottera! Po česky už 24.9., po slovensky až 30.9.

26.9. sa dočkáme po česky aj novej série-aspoň prvého dielu- od Ricka Riordana o nórskych bohoch, s hlavným hrdinom Magnusom Chaseom s takmer rovnomenným názvom série Magnus Chase and the Gods of Asgard, ktorú ja už mám doma ale po anglicky, hoci až bude aj slovensky, tak si ju s radosťou kúpim. Ktovie, kedy sa dočkáme ešte novšej Riordanovej série 😦 .

No a kto ešte vydržal pri Džínsovom denníku, v septembri sa dočká šestky. Ach Zuzka, nemohla by si to už skončiť? Už sú tie posledné silené.

Tak čo, tešíte sa vy na niečo, čo sme tu nespomenuli? Dajte nám vedieť, radi si rozšírime obzory!

Pepa

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.