Knihy apríla 2017

Nový mesiac prináša už tradične nové knihy! A z toho najlepšieho vyberáme…

Určite nás neprekvapí 15. diel Bratstva čiernej dýky od J.R.Wardovej. Akože, dokedy to chce ťahať? Ale poznáte to, proti gustu…

Brigid Kemmerer, ktorá už čo to napísala, tento mesiac vydáva knihu s názvom Letters to the Lost. Nápad vyzerá pekne. Dievča píše svojej mŕtvej matke listy, ktoré jej necháva na hrobe. Chlapec si raz jeden prečíta a začne jej odpisovať. Potom zistia, že sú si nie celkom neznámi…. (Ja už koniec tuším a čo vy? Ale možno nás prekvapí).

Na knižnom obzore sa objavilo nové meno, konkrétne Omar El Akkad a hneď jeho aprílový debut vyzerá zaujímavo. Hovorím o knihe American War, o druhej americkej občianskej vojne, čiže o dystopii. Hádam ma nesklame!

So zvláštnou knihou skúmajúcou divadlo a realitu a hranicu medzi rolami a skutočnosťou prichádza autorka M.L.Rio. Kniha sa volá If We Were Villains.

A hranicu medzi fikciou a skutočnosťou vo svojej knihe Literally zmazáva aj Lucy Keating. V jej knihe zase hlavná hrdinka zistí, že je v skutočnosti postavou v knihe a taký život nechce žiť. Divné, o za skúšku tu stojí.

Pepa

 

One thought on “Knihy apríla 2017

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.