FairyLoot: Oh So Regal

Aj v decembri som dostala svoj FairyLoot, ktorý som si ale dala ako darček pod stromček. Čo sa v boxe skrývalo tento mesiac? 

Tohtomesačná téma bola Oh So Regal a ako som spomenula už TU, straaašne som dúfala, že ma čaká kráľovská korunka. Toho som sa nedočkala. Takže som TROŠKU sklamaná 😦 😀 Naozaj nie, box bol úžasný aj bez toho.

Tentoraz som vám odfotila box aj z iného uhlu, len trošku udržme napätie.

No čo, už niečo spoznávate? Ani ja nie, takžeeeee

Čakalo na nás toho veľa, aj keď sa mi teda zdá že menej ako v novembri, čo môže byť kvôli tomu, že sme mali len jednu knihu a nie dve. Jednotlivé veci si ale opíšeme až na detailných fotkách.

Na boku je spoiler card, ktorou si vlastne aj vypomáham pri tomto článku a na tejto strane je vlastne obrázok témy. Na boxe je Disney Funko Pop od spoločnosti Funko v plnej veľkosti, lebo verte, či nie, ale robia sa aj mini verzie. Čo to je? Postavička z vinylu, ktorá má veľkú hlavu a oči a zvyšok je reálny. Oficiálne je takýchto postavičiek niekoľko stoviek a v zahraničí je okolo toho hotový blázinec, máte ich z filmov, kníh, komiksov,… Ako vidíte, mne sa ušla Rapunzel s Pascalom, ale verzií bolo niekoľko, ešte aj Simba, Pocahontas, Ariel, Jasmine a Tiana. Som strašne rada, že sa mi ušla Rapunzel, lebo tú rozprávku ZBOŽŇUJEM. No dobre, to by stačilo…

Ďalšia vec, ktorú dostal každý trošku inú bola sviečka. Ja mám Prince Charming, čiže princ z Popolušky a je to tá najlepšia vôňa na svete. Neskutočná, citrusová, presne taká, aké zbožňujem. Neviem, či ju vôbec niekedy zapálim, lebo tá vôňa je perfektná. Spoločnosť, ktorá vyrába takéto super sviečky je A Court of Candles.

Vidíme knižku, kvôli ktorej je tento box vôbec týmto boxom. Everless od Sary Holland, je knihou o krvi a čase a nemôžem sa dočkať, až si to prečítam. Oficiálne vychádza až v januári, tak zase budem popredu. V knihe založený je autogram autorky a jej list, v ktorej nám knihu trochu približuje.

To ružové je ukážka z knihy Rosemarked. Akože na jednej strane dobrý nápad, lebo si tú knihu otestujem a potom zistím, či ju chcem, na strane druhej ak sa mi to bude páčiť, tak nemôžem čítať ďalej…

Na Rosemarked je moja mesačná záložka, na druhej strane je zmenšená verzia spoiler card.

A na spodku je peračník. Na nej je citát od Shakespeara a za celý peračník je zodpovedná Miss PhiNa množstvo pier, ktoré nosím je to trochu malé, ale až prestanem nosiť 20 pier a 15 farbičiek na podčiarkovanie dejepisu, tak to bude celkom akurát.

Na tejto strane máme zápisníček od Stella’s Bookish Art. Strašne sa teším, pekné malé zápisníky nemám, tak na niečo zmysluplné určite využijem. Inak, presne tento citát nájdete aj v mojej recenzií na Červenú kráľovnú. Asi nie som jediná, ktorej sa to páči.

Potom tu máme záložku k štvrtej časti série Červená kráľovná, ktorý vychádza až v máji.

A nakoniec je tu takáto super kľúčenka s nápisom BOOKS RULE od Fiction Tea Designs. Len čo sa mi naskytne príležitosť, tak si to pridávam na kľúče a nenápadne vyjadrím môj vzťah k nim.

Tak, a to je všetko. Aj tento mesiac stál za to. Ako som spomínala, január chcem vynechať a potom hurá na február, KTORÝ EŠTE MÁTE ŠANCU ZÍSKAŤ na oficiálnej stránke FairyLoot. Budú nás čakať všetky možné rozprávky a knižka bude tiež nejaká verzia rozprávky. A ešte nás čaká aj hrnček, ktorých mám síce doma kopu, ale knižný ešte nie, tak sa teším!

Pepa

4 thoughts on “FairyLoot: Oh So Regal

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.