5 kníh, ktoré tento rok musím určite prečítať

No, ja viem, že je takmer polovica februáru, ale keď vám niečo takéto napadne až teraz, čo spravíte? 

Ako som už neraz spomínala, na mojom zozname sedí viac ako 300 kníh, čo je šialené kvantum, ale sú určité knihy, ktoré treba prečítať ČO NAJSKÔR a o tom je tento článok. A inak kvôli neočakávaným udalostiam v mojom živote som 4 knihy pozadu v ročnej challenge. Sranda.

1. Everless

No tak táto kniha je u mňa už s krížikom po funuse, pretože som ju dostala v decembrovom Fairyloote a už bola aj publikovaná. Veľmi sa na čítanie teším, asi so mnou do školy pôjde už zajtra. A okrem toho má krásnu obálku, aby toho nebolo málo.

2. Šesť vrán

Tu som dva krížiky po funuse, pretože všetko čitateľský “hype” okolo tejto knihy už opadol, no ale vtedy prichádzam ja, bez očakávaní a nebudem sa cítiť pod tlakom. Aspoň teda myslím. Na tomto blogu prednedávnom vyšiel článok o tom, prečo si to treba prečítať, takže možno ešte VŠETOK hype neopadol.

3. Without Merit a iné knihy od CoHo

Na to, že sa vydávam za veľkú fanúšičku Colleen Hoover, tak som od nej znepokojivo neprečítala všetky knihy. Chýba mi napríklad Without Merit, It Ends With Us alebo Too Late. Knihy, ktoré na blogu už zväčša zrecenzované máme. A vraj stoja za to, takže na čo čakám?

4. Muse of Nightmares (#2)

Strange the Dreamer bola naozaj dobrá kniha, takže až v októbri toto pokračovanie vyjde verte, že budem jedna z prvých, ktorá bude vlastniť kópiu a čítať. Len dúfam, že vydanie neodložia, lebo to by ma vážne dostalo.

5. The Burning Maze (#3)

TROJKA APOLLÓNA. Treba vám vôbec povedať viac? Jednoducho som jedna obrovská fanúšička Ricka Riordana, takže keď má prísť nová kniha, tak so zatajeným dychom čakám, KEDY TO BUDE. No, teraz dýcham ešte celkom normálne, lebo toto príde až v máji. Magnus Chase vraj skončil, takže už mi zostáva – zatiaľ –  len táto séria.

A ktoré knihy musíte tento rok určite prečítať vy? Stretli sme sa v niečom? Máte nejaké odporúčania na nové knihy tohto roku? Veď viete, kníh nie je nikdy dosť!

Pepa

Reklamy

3 thoughts on “5 kníh, ktoré tento rok musím určite prečítať

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.