Hraj hráčom (1)

Celé je to len hra. Či nie?

17341522

Názov : Hraj hráčom

Autor : Emma Hart 

Rok vydania v originálnom jazyku : 2013

Žáner : young adult, romantické

Séria : The Game

Diel : 1.

“The kind of love that spreads through your body, possessing and controlling it, doesn’t just die. It keeps living the way a broken heart keeps beating.”

Ďalšia úžasná séria kníh, o ktorú sa s vami musím podeliť – áno, ak ste si ešte nevšimli, milujem vysokoškolské prostredie, takže ani v tejto knihe sa dej nebude odohrávať inde ako na internáte, na diskotékach či rôzne po baroch.

Kniha je o Maddie, dievčati, ktoré sa od svojho vlastného brata naučilo, že hráči sú svine. Braden je arogantný a egoistický playboy na ich výške. Maddiine kamarátky ju vyzvú, aby Bradena prinútila aby sa do nej zamiloval a potom ho odkopla. Aby hrala hráčom. A ona povie áno. Braden chce Maddie dostať do postele odkedy ju prvý raz uvidel. S kamošmi uzavrie stávku, podľa ktorej sa s ním má Maddie vyspať do konca mesiaca a nevidí inú možnosť, len, že sa doňho musí zamilovať. Čo sa podľa vás môže stať? Veeľké nedorozumenie a možno niečo viac.

Musím povedať, že neznášam zamotané deje. Keď sa niečo stane, no niekto to tají, ďalší o tom nevie a pritom by to mohlo všetko vyriešiť, je to na mňa príliš. Doslova na knihu kričím (Povedz jej to! Načo to tajiť, ty blbec!) a neveriacky krútim hlavou. Hraj hráčom je jedna z týchto kníh. Síce to nie je až tak zamotaná, aj tak ma to neskutočne vytáča.

Kniha by sa mi aj veľmi páčila nebyť pár vecí ako napríklad to vyššie spomínané či (podľa mňa) nedostatočné opisy diania a na začiatku sa mi nepáčili vlastnosti niektorých postáv.

Avšak, po pár stranách sa to celkom slušne rozbehlo, skoro všetko vyplávalo na povrch a.. – jasné, že vám nepoviem koniec. Prečítajte si to a potom mi povedzte vaše názory, som zvedavá.

Tak teda ak hľadáte oddychovú knihu, ktorá vás však môže aj poriadne naštvať, neváhajte!

Neochudobním vás o citáty :

Fuck this. When life gets hard, ask Google. Google knows everything.”

We all have to get our hope from somewhere, and if getting lost between the pages of a deep book gives me hope, then I’ll keep on getting lost, all the while hoping that one day I’ll have a real love I can get lost in. Because it will happen, to each of us. One day we’ll get so lost in love that we won’t be able to find our way back out.”

Friendship means never having to be alone, it means there’s a constant wall of solidarity even when everything else is crumbling around you.”

A moje hodnotenie : 8,8/10 (viem, divné číslo, ale tak to cítim).

Evi

Túto knihu som čítala aj ja, moje hodnotenie je 7/10, pretože nápad bol dobrý, prevedenie horšie.

Pepa

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.